+905321366754

  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/Kartalhanhukuk
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905321366754
  • https://www.twitter.com/KartalhanMeltem
  • https://www.instagram.com/kartalhanhukuk1/

En iyi avukat meltem kartalhan boşanma icra iş hukuku Kartalhan Hukuk & Danışmanlık        Av. Meltem KARTALHAN

İşçilik Alacakları ve Kıdem Tazminatı

İşçilik Alacakları ve Kıdem Tazminatı

İşçilik Alacakları ve Kıdem Taminatı ile ilgili arabuluculuk başvurusu ve mahkeme yoluyla işçilik alacakları ve kıdem tazminatı ücretlerinin istenmesini içeren dilekçelerin alanında uzman avukatlar tarafından yürütülmesi daha sağlıklı olacaktır. Zira anılan başvuruların yapılması ve yürütülmesi sırasında yapılabilecek hatalar; ciddi derecede hak kayıplarına yol açabilecektir. Bu nedenle işçilik alacakları ve kıdem tazminatı ile ilgili izlenecek yol ve yapılacak başvurular hakkında herhangi bir hak kaybının önüne geçmek adına müvekkillerimiz ile detaylı görüşmeler yapılmakta ve gerekli tüm işlemler Ankara'da bulunan hukuk büromuz tarafından titizlikle yerine getirilmektedir.

İşçilik alacakları ve kıdem tazminatı

İşçilik alacakları ve kıdem tazminatı hakkındaki davalar ile ilgili olarak, hukuk büromuzda alanında uzman ve profesyonel geniş kadromuz ile birlikte siz değerli müvekkillerimize destek sağlamaktayız. Herhangi bir hak kaybına uğramamak, telafisi güç zararlara mahal vermemek adına ilgili konu hakkındaki ihtilaflarınızda Ankara ostim merkezli hukuk büromuza danışabilir, işçilik alacakları ve kıdem tazminatı davaları alanında oluşan ihtilaflarınızın çözümüne kavuşabilirsiniz. Hak kaybına uğranılmaması adına işçilik alacakları ve kıdem tazminatı davaları için uzman kadromuz ile profesyonel destek almak için 0532 136 67 54 nolu telefon numarasından bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İşçilik alacakları ve kıdem tazminatı davaları alanında hukuk büromuz tarafından Ankara merkezli olmak üzere, İstanbul, Bursa ve tüm Türkiye genelinde alanında uzman ve geniş kadrosu ile siz değerli müvekkillerimizin sorunlarına çözüm kavuşturmaktadır.

Sizlerde işçilik alacakları ve kıdem tazminatı davaları konusunda mağduriyet yaşıyorsanız 0532 136 67 54 nolu telefon numaramızdan hukuk büromuza ulaşabilir, profesyonel destek alabilir ve Ankara merkezli olmak üzere Türkiye sınırları dahilinde İşçilik alacakları ve kıdem tazminatı konusunda çözüm bulabilirsiniz.